Jakub Jonáš
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2016-2017 | FC Sporting Mladá Boleslav |
| 2015-2016 | TJ Sokol Pěčice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 767 (ø 85,22) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.03. 16:00 | Sporting MB - Bakov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Sporting MB - Předměřice | 5:2 (3:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Březno - Sporting MB | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Sporting MB - Krnsko | 3:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Čistá - Sporting MB | 4:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Sporting MB - Akuma MB | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Zdětín - Sporting MB | 4:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Sporting MB - K.Vrutice | 1:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 13:30 | Židněves - Sporting MB | 1:4 (1:1) | 47 | 43 | 0 | 1 | 0 | ne |
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 13:30 | Chotětov C - Sporting MB B | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Sporting MB B - Doubrava | 3:4 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 10:15 | Jabkenice - Sporting MB B | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Skalsko - Sporting MB B | 6:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Sporting MB B - Nemyslovice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Žerčice - Sporting MB B | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Sporting MB B - Bezno-Sovinky B | 11:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:00 | Doubrava - Sporting MB B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.11. 18:30 | Sporting MB B - Jabkenice | 5:2 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.11. 10:30 | Kochánky - Sporting MB B | 0:7 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 9 | 767 (ø 85,22) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 14 | 848 (ø 60,57) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 4 | 276 (ø 69,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 20 | 1782 (ø 89,10) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 7 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 212 (ø 53,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 21 | 1665 (ø 79,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




