Jakub Vocásek

2025-2026

SK Skalsko

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 SK Skalsko

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1245 (ø 88,92) 8 (ø 0,57) 5 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Nemyslovice - Skalsko 1:4 (1:0) 90 2 1 0 ano
31.08. 17:00 Skalsko - Jabkenice 9:0 (5:0) 90 0 0 0 ano
07.09. 17:00 Žerčice - Skalsko 0:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
14.09. 17:00 Skalsko - Sporting MB B 6:2 (3:0) 90 1 0 0 ano
17.09. 17:00 Skalsko - Nemyslovice 8:0 (4:0) 90 1 0 0 ano
21.09. 13:30 Bezno-Sovinky B - Skalsko 2:6 (1:3) 0 0 0 0 ne
28.09. 16:30 Skalsko - Kochánky 7:1 (4:1) 0 0 0 0 ne
05.10. 12:30 Chotětov C - Skalsko 0:1 (0:0) 84 84 0 0 0 ano
19.10. 14:00 Doubrava - Skalsko 2:2 (1:2) 90 0 1 0 ano
26.10. 10:15 Jabkenice - Skalsko 2:5 (1:2) 81 81 1 0 0 ano
02.11. 14:30 Skalsko - Žerčice 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
09.11. 14:00 Sporting MB B - Skalsko 1:7 (0:2) 90 0 0 0 ano
15.11. 14:00 Skalsko - Bezno-Sovinky B 13:0 (7:0) 90 3 0 0 ano
21.03. 13:00 Kochánky - Skalsko 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
29.03. 15:30 Skalsko - Chotětov C 0:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
12.04. 16:30 Skalsko - Doubrava 4:2 (1:2) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 14 1245 (ø 88,92) 8 (ø 0,57) 5 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A 21 1884 (ø 89,71) 5 (ø 0,23) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 0 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 15 1350 (ø 90,00) 12 (ø 0,80) 6 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 14 1260 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 4 (ø 0,28) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 13 1170 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 9 786 (ø 87,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 14 1260 (ø 90,00) 4 (ø 0,28) 5 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B 21 1775 (ø 84,52) 2 (ø 0,09) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B 15 1208 (ø 80,53) 3 (ø 0,20) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 14 1132 (ø 80,85) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)