Dominik Cempírek

2026-2027

TJ Krásná Lípa

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Krásná Lípa
2026-2027 Staré Křečany
2025-2026 TJ Čechie Horní Podluží
2025-2026 TJ Krásná Lípa
2015-2016 TJ Krásná Lípa

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:00 Jun. Děčín B - Kr. Lípa 2:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
22.08. 13:30 Hoštka - Kr. Lípa 5:2 (5:1) 90 0 1 0 ano
30.08. 17:00 Neštěmice B - Kr. Lípa 4:2 (2:2) 90 0 0 0 ano
05.09. 13:30 Kr. Lípa - Litoměřicko B 3:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 15:30 Hostovice - Kr. Lípa 1:5 (0:4) 90 0 0 0 ano
19.09. 13:00 Kr. Lípa - Liběšice 3:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 12:00 Malšovice - Kr. Lípa 3:3 (2:2) 90 0 2 0 ano
03.10. 12:30 Kr. Lípa - Heřmanov 8:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 12:30 Chlumec - Kr. Lípa 4:1 (1:0) 90 0 1 0 ano

Ústecký | Děčín | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
20.09. 16:00 Loko Děčín - St.Křečany 2:3 (1:2) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | III. třída 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 9 (ø 0,50) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 7 (ø 0,38) 9 (ø 0,50) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 7 (ø 0,53) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 14 1175 (ø 83,92) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 5 (ø 0,55) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 3 (ø 0,17) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 6 (ø 0,50) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 17 1525 (ø 89,70) 1 (ø 0,05) 11 (ø 0,64) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 20 1755 (ø 87,75) 3 (ø 0,15) 9 (ø 0,45) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)