Dominik Materna
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Slovan Jiřetín p./J. |
| 2023-2024 | Chřibská |
| 2015-2016 | TJ Slovan Jiřetín p./J. |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Děčín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 6 (ø 0,66) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 13:00 | Rybniště - Jiřetín | 2:4 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Jiřetín - Benešov | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Jiříkov - Jiřetín | 4:3 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:30 | Jiřetín - Mikulášovice | 6:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Vel. Šenov - Jiřetín | 3:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:30 | Jiřetín - D. Habartice | 4:9 (1:3) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 17.10. 14:30 | D. Poustevna - Jiřetín | 2:6 (2:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:00 | Jiřetín - Union Děčín | 4:2 (1:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Markvartice - Jiřetín | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 13:30 | Boletice - Jiřetín | 1:4 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | III. třída | 14 | 1260 (ø 90,00) | 3 (ø 0,21) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | III. třída | 20 | 1800 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | III. třída | 21 | 1890 (ø 90,00) | 4 (ø 0,19) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 5 (ø 0,29) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 3 (ø 0,14) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 5 (ø 0,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 21 | 1751 (ø 83,38) | 4 (ø 0,19) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 18 | 1449 (ø 80,50) | 11 (ø 0,61) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) |




