Benedikt Németh

2026-2027

TJ Heřmanova Huť

PoziceÚtočník
Průměrná známka8.5

Kariéra

2024-2025 TJ Heřmanova Huť
2023-2024 TJ Nýřany
2020-2021 TJ Heřmanova Huť
2018-2019 TJ Nýřany
2017-2018 TJ Heřmanova Huť
2016-2017 TJ Nýřany
2014-2015 TJ Heřmanova Huť

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Heřmanova Huť - Trnová 4:3 (2:1) 90 1 0 0 ano
30.08. 17:00 Nýřany - Heřmanova Huť 8:1 (6:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Heřmanova Huť - Blatnice 2:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Dolní Bělá - Heřmanova Huť 3:4 (2:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Heřmanova Huť - Mladotice B 0:3 (0:1) 90 0 1 1 ano

Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 5 (ø 2,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
13.09. 15:00 Heřmanova Huť B - Úněšov B 7:0 (7:0) 90 5 0 0 ano
18.10. 15:00 Heřmanova Huť B - Hvozd 5:2 (3:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 5 (ø 5,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 21 1807 (ø 86,04) 20 (ø 0,95) 5 (ø 0,23) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 10 792 (ø 79,20) 4 (ø 0,40) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 11 895 (ø 81,36) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 24 1893 (ø 78,87) 12 (ø 0,50) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 21 1802 (ø 85,80) 5 (ø 0,23) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 20 1715 (ø 85,75) 17 (ø 0,85) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 8 720 (ø 90,00) 8 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 9 676 (ø 75,11) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 22 1821 (ø 82,77) 4 (ø 0,18) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 4 316 (ø 79,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 9 660 (ø 73,33) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 8 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 11 874 (ø 79,45) 1 (ø 0,09) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 151 (ø 75,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 13 1150 (ø 88,46) 12 (ø 0,92) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 24 2042 (ø 85,08) 9 (ø 0,37) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 11 990 (ø 90,00) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)