Lukáš Pícha
2026-2027
| Datum narození | (37 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Králova Lhota |
| 2022-2023 | TJ Albrechtice nad Vltavou |
| 2015-2016 | TJ Albrechtice nad Vltavou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 11.10. 16:00 | Vráž - Albrechtice B | 3:0 kont. (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Albrechtice B - Hrazánky | 1:3 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 293 (ø 41,85) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 13:30 | Albrechtice - Hradiště | 4:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 13:30 | Sedlice - Albrechtice | 3:2 (3:1) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 13:30 | Albrechtice - Štěkeň | 2:7 (2:4) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 13:30 | Albrechtice - Chelčice | 1:9 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Albrechtice - Protivín B | 4:1 (1:1) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.10. 15:30 | Mirotice - Albrechtice | 2:0 (1:0) | 20 | 70 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 24.10. 11:00 | Albrechtice - Drahonice | 5:0 (1:0) | 65 | 65 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 07.11. 10:30 | Albrechtice - Bělčice | 1:6 (0:2) | 47 | 43 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 3 | 146 (ø 48,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 3 (ø 0,13) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 3 (ø 0,15) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 3 (ø 0,14) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 3 (ø 0,13) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 7 | 584 (ø 83,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 9 | 652 (ø 72,44) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |




