Lukáš Štumpfal
2026-2027
| Datum narození | (33 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Králova Lhota |
| 2022-2023 | TJ Albrechtice nad Vltavou |
| 2021-2022 | TJ ZD Kestřany |
| 2021-2022 | TJ Albrechtice nad Vltavou |
| 2019-2020 | FC Semice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Krč |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Čimelice B - Albrechtice B | 13:2 (5:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Albrechtice B - Božetice B | 2:6 (1:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 16:00 | Vráž - Albrechtice B | 3:0 kont. (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Albrechtice B - Krč | 5:4 (4:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 10 (ø 0,76) | 6 (ø 0,46) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Blatná - Albrechtice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 13:30 | Albrechtice - Hradiště | 4:2 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | Sedlice - Albrechtice | 3:2 (3:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:30 | Albrechtice - Štěkeň | 2:7 (2:4) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Albrechtice - Chelčice | 1:9 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Milevsko B - Albrechtice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | Albrechtice - Čimelice | 6:1 (4:1) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Bernartice - Albrechtice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Albrechtice - Protivín B | 4:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Mirotice - Albrechtice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 11:00 | Albrechtice - Drahonice | 5:0 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:30 | Sousedovice - Albrechtice | 1:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 10:30 | Albrechtice - Bělčice | 1:6 (0:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 11 (ø 0,44) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 6 (ø 1,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 15 (ø 0,60) | 9 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 19 (ø 0,73) | 13 (ø 0,50) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 5 (ø 5,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 19 (ø 0,76) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 19 (ø 1,35) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 6 | 471 (ø 78,50) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 14 (ø 0,56) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 9 (ø 0,39) | 6 (ø 0,26) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 7 (ø 0,41) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 24 | 2116 (ø 88,16) | 12 (ø 0,50) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) |




