Vít Korbel
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | Baník Královské Poříčí |
| 2023-2024 | TJ Karlovy Vary-Dvory |
| 2022-2023 | Baník Královské Poříčí |
| 2022-2023 | FK Baník Sokolov |
| 2018-2019 | TJ Lomnice |
| 2018-2019 | TJ Sokol Lomnice |
| 2017-2018 | TJ Lomnice |
| 2015-2016 | TJ Dynamo Krajková |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | 1.B třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Král. Poříčí B - Chyše | 1:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 10:30 | Sedlec - Král. Poříčí B | 1:6 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 14:00 | Vojkovice - Král. Poříčí B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Král. Poříčí B - Lok. KV | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Král. Poříčí B - Dalovice | 6:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Karlovarský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 327 (ø 65,40) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:00 | Cheb - Král. Poříčí | 1:4 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 17:00 | Král. Poříčí - Hroznětín | 4:2 (1:1) | 11 | 79 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 10:15 | Mar. Lázně - Král. Poříčí | 4:3 (2:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 17:00 | Král. Poříčí - Fr.Lázně | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:30 | H. Slavkov - Král. Poříčí | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 10:30 | KV-Dvory - Král. Poříčí | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 4 | 237 (ø 59,25) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 13 | 749 (ø 57,61) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 9 | 780 (ø 86,66) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 20 | 1460 (ø 73,00) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 6 | 533 (ø 88,83) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 25 | 2152 (ø 86,08) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 4 | 350 (ø 87,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 12 | 1036 (ø 86,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.A třída | 13 | 754 (ø 58,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 3 | 178 (ø 59,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 21 | 1718 (ø 81,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.B třída | 4 | 309 (ø 77,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 9 | 798 (ø 88,66) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 10 | 246 (ø 24,60) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 18 | 1299 (ø 72,16) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 12 | 319 (ø 26,58) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




