Petr Brožíček

2026-2027

FK Brod nad Tichou

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 FK Brod nad Tichou
2014-2015 FK Planá

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 10:30 Brod - Ctiboř 6:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Z. Chodov - Brod 1:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 10:30 Brod - Částkov B 14:0 (5:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Chod. Planá B - Brod 1:4 (0:0) 90 1 0 0 ano
27.09. 10:30 Brod - Ch. Újezd B 9:2 (4:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 10:30 Brod - Holostřevy 6:0 (6:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 10 879 (ø 87,90) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 2 134 (ø 67,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 5 406 (ø 81,20) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 15 1127 (ø 75,13) 2 (ø 0,13) 6 (ø 0,40) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 20 1739 (ø 86,95) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,30) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 8 697 (ø 87,12) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 10 874 (ø 87,40) 2 (ø 0,20) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 12 895 (ø 74,58) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 10 887 (ø 88,70) 1 (ø 0,10) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 21 1815 (ø 86,42) 2 (ø 0,09) 7 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 24 2113 (ø 88,04) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 26 2233 (ø 85,88) 2 (ø 0,07) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 9 690 (ø 76,66) 4 (ø 0,44) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 24 1897 (ø 79,04) 3 (ø 0,12) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)