Václav Strnad
2026-2027
| Datum narození | (30 let) |
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 7.4 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Dříteň |
| 2015-2016 | TJ Mír Dívčice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Borovany - Dříteň | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Včelná - Dříteň | 3:5 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Žabovřesky - Dříteň | 3:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Dříteň - D.Bukovsko | 8:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:00 | Neplachov - Dříteň | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Dříteň - Ševětín | 3:3 (2:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 10.10. 16:00 | Kamenná - Dříteň | 6:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 6 (ø 0,28) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 7 (ø 0,53) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 4 (ø 0,44) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 4 (ø 0,33) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 5 (ø 0,27) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,16) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 9 (ø 1,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 14 (ø 0,58) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 31 (ø 1,19) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,15) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 9 (ø 0,64) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 16 | 1396 (ø 87,25) | 11 (ø 0,68) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,25) |




