Jiří Kopča

2026-2027

FK Planá

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FK Planá

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Tachov | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 14:00 Přimda - Planá B 5:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 13:30 Planá B - Částkov 0:7 (0:2) 90 0 0 0 ano

Plzeňský | Tachov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
687 (ø 85,87) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 17:00 Bernartice - Planá 5:3 (2:2) 90 0 1 0 ano
12.09. 17:00 Planá - Černošín 7:3 (5:1) 72 72 0 0 0 ano
27.09. 13:30 Tachov B - Planá 3:3 (2:3) 90 0 1 0 ano
03.10. 16:00 Planá - Kšice 2:3 (0:1) 75 75 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Lom - Planá 15:1 (6:0) 90 0 1 0 ano
17.10. 15:30 Planá - Bezdružice 2:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
24.10. 11:00 Stříbro B - Planá 3:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Planá - Erpužice 5:5 (4:2) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 2 162 (ø 81,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 8 674 (ø 84,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 13 1151 (ø 88,53) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 11 745 (ø 67,72) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 12 1009 (ø 84,08) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 4 360 (ø 90,00) 5 (ø 1,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 8 715 (ø 89,37) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 25 2242 (ø 89,68) 4 (ø 0,16) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 23 2023 (ø 87,95) 2 (ø 0,08) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,13)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 25 2243 (ø 89,72) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 24 1931 (ø 80,45) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)