Radek Švarcbek

2026-2027

FK Tachov

PoziceBrankář
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 FK Tachov
2022-2023 TJ ZD Meclov
2022-2023 FK Planá
2014-2015 FK Planá

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Tachov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Staré Sedliště - Tachov B 0:6 (0:2) 90 0 0 0 ano
30.08. 14:00 Tachov B - Ch. Újezd 7:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Kostelec - Tachov B 0:7 (0:3) 90 0 0 0 ano
13.09. 14:00 Tachov B - Stráž 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Bernartice - Tachov B 1:3 (0:1) 90 0 1 0 ano
27.09. 13:30 Tachov B - Planá 3:3 (2:3) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Studánka - Tachov B 1:5 (1:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 13:00 Tachov B - Černošín 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 20 1756 (ø 87,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 25 2250 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,11)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,15)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 14 1214 (ø 86,71) 18 (ø 1,28) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 26 2340 (ø 90,00) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | III. třída 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 11 990 (ø 90,00) 5 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)