Matěj Zámečník
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Slavoj Skřivany |
| 2021-2022 | FK Kratonohy |
| 2021-2022 | TJ Slavoj Skřivany |
| 2019-2020 | FK Kratonohy |
| 2018-2019 | TJ Třešňový květ Žlunice |
| 2017-2018 | TJ Slavoj Skřivany |
| 2015-2016 | TJ Třešňový květ Žlunice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Královéhradecký | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 561 (ø 29,52) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Skřivany - Černilov | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Skřivany - Nový HK | 1:5 (0:3) | 87 | 87 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Cidlina B - Skřivany | 3:0 (3:0) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 10:30 | Skřivany - Slavia HK B | 0:1 (0:1) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.09. 17:00 | Nové Město - Skřivany | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Skřivany - Kostelec | 1:3 (0:0) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 16:00 | Trutnov B - Skřivany | 2:2 (2:2) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 15:30 | Skřivany - Hořice | 0:1 (0:0) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Lokomotiva - Skřivany | 2:2 (0:1) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 14:00 | Skřivany - Stěžery | 1:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.11. 13:30 | Kopidlno - Skřivany | 3:3 (1:2) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 10:30 | Nový HK - Skřivany | 4:1 (1:1) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 15:00 | Skřivany - Cidlina B | 0:1 (0:1) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.04. 13:00 | Slavia HK B - Skřivany | 3:2 (2:2) | 40 | 50 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 16:30 | Skřivany - Nové Město | 1:4 (0:1) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.04. 17:00 | Bělohrad - Skřivany | 5:0 (0:0) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.04. 17:00 | Skřivany - Č. Skalice | 0:2 (0:1) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 02.05. 17:00 | Kostelec - Skřivany | 2:0 (1:0) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.05. 18:00 | Skřivany - Kunčice | 2:0 (1:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.05. 17:00 | Skřivany - Trutnov B | 3:4 (0:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne |
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1260 (ø 90,00) | 19 (ø 1,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Boharyně - Skřivany B | 6:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Skřivany B - Převýšov | 7:0 (5:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Myštěves - Skřivany B | 0:12 (0:5) | 90 | 4 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Nové Město - Skřivany B | 5:3 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Skřivany B - Lužec | 3:5 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 12:30 | Starý Bydžov - Skřivany B | 4:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Skřivany B - Nepolisy B | 5:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Prasek - Skřivany B | 8:3 (6:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 16:30 | Skřivany B - Boharyně | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 13:30 | Převýšov - Skřivany B | 2:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Skřivany B - Myštěves | 11:1 (5:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.04. 17:00 | Ohnišťany - Skřivany B | 3:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Skřivany B - Nové Město | 11:1 (6:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Lužec - Skřivany B | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Skřivany B - Klamoš | 1:9 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 19 | 561 (ø 29,52) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 19 (ø 1,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 24 | 1620 (ø 67,50) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 10 (ø 1,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 12 | 615 (ø 51,25) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 15 | 1256 (ø 83,73) | 8 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 14 | 613 (ø 43,78) | 4 (ø 0,28) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 17 | 1396 (ø 82,11) | 24 (ø 1,41) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 16 | 1302 (ø 81,37) | 13 (ø 0,81) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 12 | 830 (ø 69,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 9 | 682 (ø 75,77) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 9 | 767 (ø 85,22) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 3 | 182 (ø 60,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 1 | 56 (ø 56,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 5 | 403 (ø 80,60) | 1 (ø 0,20) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 1 | 19 (ø 19,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 5 | 226 (ø 45,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




