Ladislav Čurgali

2026-2027

SK Šluknov

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Šluknov
2025-2026 MSK Benešov nad Ploučnicí
2015-2016 SK Šluknov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Děčín | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 13:00 D. Habartice - Šluknov B 6:4 (2:4) 90 0 1 0 ano
06.09. 17:00 Šluknov B - D. Poustevna 4:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:30 Union Děčín - Šluknov B 2:6 (1:3) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:30 Rybniště - Šluknov B 1:6 (1:3) 90 1 0 0 ano
24.10. 14:00 Jiříkov - Šluknov B 1:3 (1:3) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Šluknov B - Mikulášovice 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
07.11. 13:30 Vel. Šenov - Šluknov B 3:2 (3:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Liberecký | Krajský přebor 0 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 4 113 (ø 28,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 1 5 (ø 5,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 3 (ø 0,30) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 8 235 (ø 29,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 2 100 (ø 50,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 13 803 (ø 61,76) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 3 69 (ø 23,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 13 (ø 1,30) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 3 120 (ø 40,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 6 (ø 2,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 6 109 (ø 18,16) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 12 603 (ø 50,25) 5 (ø 0,41) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 10 569 (ø 56,90) 3 (ø 0,30) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 11 767 (ø 69,72) 5 (ø 0,45) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,09)