Josef Pikl

2026-2027

TJ Chodský Újezd

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Chodský Újezd

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Tachov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
685 (ø 85,62) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 14:00 Ch. Újezd - Studánka 4:4 (4:3) 90 0 1 0 ano
30.08. 14:00 Tachov B - Ch. Újezd 7:0 (3:0) 74 74 0 0 0 ano
05.09. 14:00 Ch. Újezd - Kšice 6:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 15:00 Lom - Ch. Újezd 8:0 (4:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 13:30 Ch. Újezd - Bezdružice 7:0 (3:0) 71 71 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Stříbro B - Ch. Újezd 5:2 (3:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 13:00 Ch. Újezd - Erpužice 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 13:00 Staré Sedliště - Ch. Újezd 1:4 (0:2) 90 0 0 0 ano

Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 14:00 Ch. Újezd B - Studánka B 4:5 (2:2) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 5 415 (ø 83,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 9 778 (ø 86,44) 4 (ø 0,44) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 20 1800 (ø 90,00) 12 (ø 0,60) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 1 73 (ø 73,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 10 806 (ø 80,60) 3 (ø 0,30) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 15 1300 (ø 86,66) 1 (ø 0,06) 6 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 7 586 (ø 83,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 19 1600 (ø 84,21) 5 (ø 0,26) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 6 532 (ø 88,66) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 4 (ø 0,33) 3 (ø 0,25) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | III. třída 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 23 2069 (ø 89,95) 3 (ø 0,13) 6 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 3 250 (ø 83,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 26 2322 (ø 89,30) 12 (ø 0,46) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 3 245 (ø 81,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 4 (ø 0,15) 11 (ø 0,42) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 30 2700 (ø 90,00) 2 (ø 0,06) 9 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 11 990 (ø 90,00) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)