Marek Mulač

2025-2026

TJ Žerčice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Žerčice

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1260 (ø 90,00) 2 (ø 0,14) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 17:00 Nemyslovice - Žerčice 2:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
07.09. 17:00 Žerčice - Skalsko 0:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
14.09. 17:00 Žerčice - Bezno-Sovinky B 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
21.09. 13:00 Chotětov C - Žerčice 1:5 (0:1) 90 1 0 0 ano
28.09. 16:30 Žerčice - Doubrava 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
05.10. 10:15 Jabkenice - Žerčice 1:2 (1:1) 90 1 1 0 ano
12.10. 16:00 Žerčice - Sporting MB B 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
02.11. 14:30 Skalsko - Žerčice 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
09.11. 13:30 Bezno-Sovinky B - Žerčice 0:6 (0:4) 90 0 0 0 ano
15.11. 10:30 Žerčice - Chotětov C 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
22.03. 14:00 Doubrava - Žerčice 3:3 (1:0) 90 0 1 0 ano
29.03. 15:30 Žerčice - Jabkenice 6:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
05.04. 16:30 Sporting MB B - Žerčice 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
12.04. 16:30 Žerčice - Kochánky 8:0 (4:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 14 1260 (ø 90,00) 2 (ø 0,14) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 27 2430 (ø 90,00) 7 (ø 0,25) 6 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 17 1530 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A 19 1710 (ø 90,00) 4 (ø 0,21) 6 (ø 0,31) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B 17 1530 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,29) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B 11 990 (ø 90,00) 3 (ø 0,27) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B 16 1403 (ø 87,68) 1 (ø 0,06) 2 (ø 0,12) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B 18 1505 (ø 83,61) 3 (ø 0,16) 5 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B 22 1927 (ø 87,59) 8 (ø 0,36) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B 18 1620 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 6 (ø 0,33) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)