Ondřej Černý
2026-2027
| Datum narození | (38 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.8 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Žimrovice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Skřipov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | ||||||
| 15.08. 16:30 | Žimrovice - Chuchelná | 4:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | Hlavnice - Žimrovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:00 | Žimrovice - Otice | 3:5 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Bolatice B - Žimrovice | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Těškovice - Žimrovice | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Žimrovice - Slavkov B | 3:3 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Šilheřovice - Žimrovice | 6:1 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Žimrovice - Kozmice B | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:00 | Kravaře B - Žimrovice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Žimrovice - Velké Hoštice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Stěbořice - Žimrovice | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Žimrovice - Hať | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor | 21 | 1879 (ø 89,47) | 3 (ø 0,14) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 5 (ø 0,20) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 7 (ø 0,30) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,21) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 6 (ø 0,25) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 4 (ø 0,17) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 3 (ø 0,23) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. A | 15 | 1320 (ø 88,00) | 3 (ø 0,20) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. A | 25 | 2249 (ø 89,96) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C | 16 | 1440 (ø 90,00) | 5 (ø 0,31) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B | 15 | 1215 (ø 81,00) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




