Vladimír Žák
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Volduchy |
| 2021-2022 | Rapid Plzeň |
| 2017-2018 | TJ Volduchy |
| 2014-2015 | Rapid Plzeň |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 501 (ø 83,50) | 13 (ø 2,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 12:00 | Rapid B - Volduchy | 2:2 (1:1) | 82 | 82 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Volduchy - Plasy | 8:1 (4:1) | 76 | 76 | 6 | 1 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:30 | Úněšov - Volduchy | 3:2 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Volduchy - H. Bříza B | 6:1 (3:0) | 82 | 82 | 4 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Malesice - Volduchy | 1:5 (0:2) | 87 | 87 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Volduchy - Kralovice | 4:2 (3:0) | 84 | 84 | 0 | 1 | 0 | ano |
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Volduchy B - Cheznovice | 5:6 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 3 | 248 (ø 82,66) | 8 (ø 2,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 18 | 1459 (ø 81,05) | 14 (ø 0,77) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 21 | 1688 (ø 80,38) | 15 (ø 0,71) | 7 (ø 0,33) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 22 | 1802 (ø 81,90) | 20 (ø 0,90) | 9 (ø 0,40) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 16 | 881 (ø 55,06) | 14 (ø 0,87) | 8 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,18) |
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 7 | 600 (ø 85,71) | 11 (ø 1,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 24 | 1720 (ø 71,66) | 18 (ø 0,75) | 10 (ø 0,41) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 3 | 180 (ø 60,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 6 | 308 (ø 51,33) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 7 | 627 (ø 89,57) | 4 (ø 0,57) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 13 | 1138 (ø 87,53) | 13 (ø 1,00) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 1 | 35 (ø 35,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 20 | 1702 (ø 85,10) | 23 (ø 1,15) | 8 (ø 0,40) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 7 | 522 (ø 74,57) | 6 (ø 0,85) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 9 | 781 (ø 86,77) | 5 (ø 0,55) | 4 (ø 0,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 3 | 241 (ø 80,33) | 5 (ø 1,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 14 | 1044 (ø 74,57) | 10 (ø 0,71) | 3 (ø 0,21) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 6 | 450 (ø 75,00) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




