Radek Pácha

Číslo hráče14
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 TJ Slovan Jiřetín p./J.
2023-2024 FK Rumburk
2023-2024 TJ Spartak Jiříkov
2022-2023 SK Vilémov
2022-2023 TJ Spartak Jiříkov
2021-2022 SK Vilémov
2015-2016 TJ Slovan Jiřetín p./J.

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Děčín | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 13:00 Rybniště - Jiřetín 2:4 (2:2) 0 1 0 0 ne
29.08. 17:00 Jiřetín - Benešov 0:5 (0:2) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Jiříkov - Jiřetín 4:3 (2:1) 90 1 0 0 ano
12.09. 16:30 Jiřetín - Mikulášovice 6:0 (5:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:00 Vel. Šenov - Jiřetín 3:3 (2:1) 90 0 1 0 ano
26.09. 16:00 Jiřetín - Šluknov B 1:5 (1:3) 90 0 1 0 ano
03.10. 15:30 Čes. Kamenice - Jiřetín 2:1 (2:1) 90 0 1 0 ano
10.10. 15:30 Jiřetín - D. Habartice 4:9 (1:3) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | III. třída 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | III. třída 14 1260 (ø 90,00) 12 (ø 0,85) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 1 9 (ø 9,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | III. třída 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 2 32 (ø 16,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 28 (ø 1,12) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 5 (ø 0,83) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | III. třída 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 7 (ø 0,53) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 17 1271 (ø 74,76) 24 (ø 1,41) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 18 1395 (ø 77,50) 14 (ø 0,77) 6 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11)