Michal Pitra
2025-2026
| Datum narození | (32 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2019-2020 | TJ Sokol Sudice |
| 2018-2019 | FC SLAVIA Michálkovice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Sudice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1620 (ø 90,00) | 15 (ø 0,83) | 7 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Strahovice B - Sudice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Sudice - Kyjovice | 4:1 (1:0) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Sudice - Chlebičov B | 5:3 (2:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 15:00 | Hněvošice - Sudice | 1:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Sudice - Závada | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Hať B - Sudice | 0:5 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 14:30 | Sudice - Oldřišov B | 5:9 (4:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Budišovice - Sudice | 1:1 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Sudice - H.Lhota | 3:2 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Suché Lazce - Sudice | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Sudice - Suché Lazce | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | H.Lhota - Sudice | 6:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:30 | Sudice - Strahovice B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Kyjovice - Sudice | 0:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Sudice - Háj B | 2:4 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 15:00 | Chlebičov B - Sudice | 2:7 (0:3) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:30 | Sudice - Hněvošice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 15:00 | Závada - Sudice | 2:3 (2:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 15 (ø 0,83) | 7 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 12 | 1010 (ø 84,16) | 7 (ø 0,58) | 6 (ø 0,50) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 9 (ø 0,47) | 11 (ø 0,57) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 8 (ø 0,57) | 6 (ø 0,42) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 10 (ø 0,50) | 11 (ø 0,55) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 8 | 633 (ø 79,12) | 1 (ø 0,12) | 4 (ø 0,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 11 | 871 (ø 79,18) | 3 (ø 0,27) | 7 (ø 0,63) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 21 | 1725 (ø 82,14) | 5 (ø 0,23) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 22 | 1815 (ø 82,50) | 1 (ø 0,04) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 16 | 1365 (ø 85,31) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,25) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |




