Aleš Radmil
2026-2027
| Číslo hráče | 8 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | Sokol Hroznová Lhota |
| 2015-2016 | FC Veselí nad Moravou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 8 (ø 0,88) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Hroznová Lhota - Dambořice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | Vojkovice - Hroznová Lhota | 1:3 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Hroznová Lhota - Mutěnice | 4:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Dubňany - Hroznová Lhota | 0:8 (0:3) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Hroznová Lhota - Veselí | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | Židlochovice - Hroznová Lhota | 2:4 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Hroznová Lhota - V. Pavlovice | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Kyjov - Hroznová Lhota | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Hroznová Lhota - Lysovice | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 24 | 2155 (ø 89,79) | 5 (ø 0,20) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 14 (ø 0,56) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 13 (ø 0,52) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 26 | 2257 (ø 86,80) | 11 (ø 0,42) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 25 | 2232 (ø 89,28) | 3 (ø 0,12) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 4 (ø 0,33) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 7 (ø 0,26) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 28 | 2506 (ø 89,50) | 3 (ø 0,10) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 21 (ø 0,80) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 24 | 2160 (ø 90,00) | 14 (ø 0,58) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |




