Jakub Trpišovský
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | Sokol Hlohovec |
| 2021-2022 | TJ Sokol Sedlec |
| 2020-2021 | TJ KSNP Sedlec |
| 2015-2016 | Sokol Hlohovec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57 (ø 28,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 15:30 | Hlohovec - Moravská | 2:0 (1:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 15:30 | Zaječí - Hlohovec | 1:0 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 15:00 | Hlohovec - Pohořelice | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne |
Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 16:30 | Hlohovec B - Klentnice | 3:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 15:30 | Hlohovec B - Charvátská B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Hlohovec B - H. Věstonice | 5:1 (4:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Hlohovec B - V. Pavlovice C | 3:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 1 | 13 (ø 13,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 8 (ø 0,80) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 19 | 1508 (ø 79,36) | 2 (ø 0,10) | 4 (ø 0,21) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 9 | 766 (ø 85,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B | 12 | 1073 (ø 89,41) | 7 (ø 0,58) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 5 | 381 (ø 76,20) | 1 (ø 0,20) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 11 | 944 (ø 85,81) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 21 | 1815 (ø 86,42) | 6 (ø 0,28) | 6 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 12 | 939 (ø 78,25) | 5 (ø 0,41) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 21 | 1630 (ø 77,61) | 7 (ø 0,33) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 26 | 1882 (ø 72,38) | 5 (ø 0,19) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 8 | 600 (ø 75,00) | 3 (ø 0,37) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




