Miroslav Telvák
2026-2027
| Datum narození | (43 let) |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol Terezín |
| 2023-2024 | TJ Sokol Medvědice |
| 2023-2024 | TJ Žitenice |
| 2022-2023 | Podsedice |
| 2021-2022 | Třebenice |
| 2020-2021 | TJ Sokol Řepy |
| 2018-2019 | TJ Sokol Kněževes |
| 2017-2018 | Kamenice |
| 2017-2018 | Březí |
| 2016-2017 | Všestary |
| 2015-2016 | TJ Sokol Řepy |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 80 (ø 40,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 14:00 | Terezín - Křešice | 9:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 17:00 | Žitenice - Terezín | 3:11 (3:6) | 10 | 80 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Sulejovice - Terezín | 5:2 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 13:30 | Terezín - Milešov | 1:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 16:30 | Vědomice - Terezín | 4:2 (3:1) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.10. 12:30 | Terezín - Bechlín | 0:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Terezín B - Třebenice | 7:4 (4:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Zahořany - Terezín B | 2:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Terezín B - Třeboutice | 2:1p. (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Terezín B - Úpohlavy | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Terezín B - Podsedice | 2:0 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor | 2 | 80 (ø 40,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 14 (ø 0,77) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 10 (ø 0,62) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 10 (ø 0,66) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 13 (ø 0,81) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A | 8 | 480 (ø 60,00) | 7 (ø 0,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 7 | 576 (ø 82,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 7 | 363 (ø 51,85) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | III. třída sk. A | 4 | 274 (ø 68,50) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 8 | 649 (ø 81,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 6 | 170 (ø 28,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B | 12 | 1076 (ø 89,66) | 9 (ø 0,75) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B | 8 | 616 (ø 77,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B | 20 | 1337 (ø 66,85) | 5 (ø 0,25) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 8 (ø 0,88) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B | 22 | 1906 (ø 86,63) | 11 (ø 0,50) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 23 | 1443 (ø 62,73) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




