David Pergl
2026-2027
| Datum narození | (31 let) |
| Číslo hráče | 11 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | SK Tlustice |
| 2020-2021 | SK Kostelec u Křížků |
| 2018-2019 | FK Spartak Žebrák |
| 2017-2018 | TJ Sokol Drozdov |
| 2015-2016 | FK Komárov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 (ø 33,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 01.11. 14:00 | Tlustice - Braškov | 1:1 (1:0) | 33 | 57 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 33 (ø 33,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 9 | 544 (ø 60,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 1 | 86 (ø 86,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 18 | 1287 (ø 71,50) | 9 (ø 0,50) | 7 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 14 | 1061 (ø 75,78) | 4 (ø 0,28) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 15 | 836 (ø 55,73) | 2 (ø 0,13) | 9 (ø 0,60) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 7 | 552 (ø 78,85) | 1 (ø 0,14) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 2 | 159 (ø 79,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 3 | 253 (ø 84,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 4 | 220 (ø 55,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 20 | 1650 (ø 82,50) | 4 (ø 0,20) | 12 (ø 0,60) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 15 | 1062 (ø 70,80) | 3 (ø 0,20) | 10 (ø 0,66) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 166 (ø 83,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 24 | 1967 (ø 81,95) | 9 (ø 0,37) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 24 | 1938 (ø 80,75) | 5 (ø 0,20) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




