František Mleziva

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 SK Poběžovice
2022-2023 SK Slovan Kvíčovice
2019-2020 TJ ZD Meclov
2019-2020 SK Slovan Kvíčovice
2015-2016 SK Slovan Kvíčovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
965 (ø 87,72) 8 (ø 0,72) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Kvíčovice - Meclov 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Česká Kubice - Kvíčovice 1:2 (0:0) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Kvíčovice - Klenčí 2:0 (1:0) 88 88 1 0 0 ano
19.09. 16:30 Kvíčovice - Hostouň 2:0 (1:0) 90 1 1 0 ano
26.09. 16:30 Kvíčovice - Bělá 2:1 (2:1) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Kdyně B - Kvíčovice 2:3 (1:1) 90 2 0 0 ano
10.10. 16:00 Kvíčovice - Blížejov 3:0 (2:0) 90 1 0 0 ano
17.10. 15:30 Tlumačov B - Kvíčovice 4:2 (3:1) 81 81 1 0 0 ano
24.10. 14:30 Kvíčovice - Koloveč B 1:3 (0:2) 85 85 1 0 0 ano
31.10. 14:00 Mrákov B - Kvíčovice 0:0 (0:0) 81 81 0 1 0 ano
07.11. 14:00 Kvíčovice - Holýšov B 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 4 358 (ø 89,50) 2 (ø 0,50) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 22 1564 (ø 71,09) 9 (ø 0,40) 8 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 19 1426 (ø 75,05) 7 (ø 0,36) 3 (ø 0,15) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 22 1619 (ø 73,59) 10 (ø 0,45) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 20 1569 (ø 78,45) 20 (ø 1,00) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 17 1307 (ø 76,88) 6 (ø 0,35) 6 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 6 394 (ø 65,66) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 11 944 (ø 85,81) 3 (ø 0,27) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 21 1831 (ø 87,19) 11 (ø 0,52) 4 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 23 1916 (ø 83,30) 7 (ø 0,30) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 23 1832 (ø 79,65) 8 (ø 0,34) 4 (ø 0,17) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor 24 1898 (ø 79,08) 6 (ø 0,25) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)