Ondřej Burant
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Zlonice |
| 2022-2023 | SK Družec |
| 2021-2022 | SK Družec |
| 2019-2020 | SK Doksy |
| 2017-2018 | SK Družec |
| 2014-2015 | Sokol Hostouň |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Kladno | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 512 (ø 64,00) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Olovnice - Družec | 4:0 (2:0) | 34 | 56 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 17:00 | Družec - Lhota | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Družec - Pozdeň | 3:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Slovan Kladno - Družec | 0:11 (0:6) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:30 | Družec - Tuchlovice B | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Hostouň B - Družec | 2:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Jedomělice - Družec | 1:4 (1:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.10. 15:30 | Družec - Smečno | 2:0 (2:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 5 | 363 (ø 72,60) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 22 | 1742 (ø 79,18) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 17 | 1335 (ø 78,52) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 21 | 1777 (ø 84,61) | 13 (ø 0,61) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 5 (ø 0,21) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 22 | 1933 (ø 87,86) | 10 (ø 0,45) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 16 | 1413 (ø 88,31) | 2 (ø 0,12) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 6 (ø 0,27) | 5 (ø 0,22) | 2 (ø 0,09) | 3 (ø 0,13) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 6 | 378 (ø 63,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 3 | 134 (ø 44,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 11 | 966 (ø 87,81) | 1 (ø 0,09) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 27 | 2399 (ø 88,85) | 6 (ø 0,22) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 20 | 1642 (ø 82,10) | 5 (ø 0,25) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




