Ondřej Hnát

2026-2027

TJ Sokol Zvole

Číslo hráče9
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Sokol Zvole

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
617 (ø 88,14) 7 (ø 1,00) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Zvole - D. Břežany B 9:1 (3:0) 90 1 0 0 ano
30.08. 17:00 Průhonice B - Zvole 2:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Zvole - Karlštejn 6:3 (2:2) 77 77 2 0 0 ano
12.09. 14:00 Vestec C - Zvole 0:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
19.09. 17:00 Zvole - Slavia B 5:0 (3:0) 90 2 1 0 ano
02.10. 19:00 Zvole - Jílové B 6:0 (3:0) 90 0 1 0 ano
11.10. 14:30 D. Jirčany - Zvole 0:5 (0:3) 90 2 1 0 ano

Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
04.10. 17:00 Zvole B - Radlík 5:2 (0:2) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A 5 437 (ø 87,40) 5 (ø 1,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A 10 856 (ø 85,60) 3 (ø 0,30) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 10 (ø 1,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A 17 1369 (ø 80,52) 14 (ø 0,82) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A 20 1776 (ø 88,80) 15 (ø 0,75) 6 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 20 (ø 0,95) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 3 202 (ø 67,33) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 14 (ø 1,40) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 6 530 (ø 88,33) 5 (ø 0,83) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 9 810 (ø 90,00) 5 (ø 0,55) 8 (ø 0,88) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 25 2250 (ø 90,00) 9 (ø 0,36) 11 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 21 1714 (ø 81,61) 12 (ø 0,57) 6 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. E 25 2250 (ø 90,00) 18 (ø 0,72) 10 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 23 1917 (ø 83,34) 13 (ø 0,56) 7 (ø 0,30) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,08)