Jan Čapek
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Žeretice |
| 2025-2026 | FC VTJ Milíčeves |
| 2025-2026 | TJ Sokol Nemyčeves |
| 2023-2024 | TJ Třešňový květ Žlunice |
| 2021-2022 | Žeretice |
| 2019-2020 | FC VTJ Milíčeves |
| 2018-2019 | TJ Sokol Nemyčeves |
| 2015-2016 | FC VTJ Milíčeves |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Jičín | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Žeretice - Robousy B | 3:4 (3:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 17:00 | Libuň - Žeretice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Češov - Žeretice | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 13:30 | Lužany B - Žeretice | 1:5 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Kopidlno C - Žeretice | 8:4 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 12:30 | Robousy B - Žeretice | 7:1 (3:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 12 | 792 (ø 66,00) | 1 (ø 0,08) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 19 | 1456 (ø 76,63) | 5 (ø 0,26) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 10 | 734 (ø 73,40) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 10 | 866 (ø 86,60) | 3 (ø 0,30) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 8 | 494 (ø 61,75) | 1 (ø 0,12) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 10 | 870 (ø 87,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 7 | 437 (ø 62,42) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 12 | 966 (ø 80,50) | 1 (ø 0,08) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 17 | 1404 (ø 82,58) | 5 (ø 0,29) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 22 | 1794 (ø 81,54) | 11 (ø 0,50) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 20 | 1631 (ø 81,55) | 8 (ø 0,40) | 6 (ø 0,30) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,15) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 1 | 80 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




