Ondřej Hroch

2026-2027

Struhařov

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 Struhařov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Benešov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
984 (ø 89,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Struhařov - Kondrac 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Struhařov - Mezno 4:2 (3:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Ostředek - Struhařov 6:5 (2:2) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Struhařov - Kralovice 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 13:30 Struhařov - Miřetice 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:00 Struhařov - Bílkovice 4:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Teplýšovice - Struhařov 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Struhařov - Křivsoudov 6:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
17.10. 15:30 Olbramovice - Struhařov 0:2 (0:1) 84 84 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Struhařov - Divišov 2:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Maršovice - Struhařov 4:3 (1:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 24 2097 (ø 87,37) 5 (ø 0,20) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 1 (ø 0,06) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 12 (ø 0,50) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B 2 136 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 9 814 (ø 90,44) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. D 24 2012 (ø 83,83) 2 (ø 0,08) 7 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | III. třída sk. B 1 63 (ø 63,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. D 21 1815 (ø 86,42) 9 (ø 0,42) 6 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Pohár 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Benešov | Okresní přebor 22 1856 (ø 84,36) 7 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. D 25 2250 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)