Lukáš Šamša
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Sokol Horní Police |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 16:00 | Sloup - H.Police | 0:4 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | H.Police - Stráž p. R. B | 2:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Cvikov B - H.Police | 5:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | H.Police - LOKO Č. Lípa B | 1:7 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | H.Police - Dubnice | 3:6 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:30 | Skalice B - H.Police | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | H.Police - Žibřidice | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | H.Police - V. Valtinov | 0:20 (0:11) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | H.Police - Tuhaň | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor | 20 | 1541 (ø 77,05) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor | 7 | 481 (ø 68,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A | 4 | 216 (ø 54,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A | 21 | 1749 (ø 83,28) | 2 (ø 0,09) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor | 25 | 1927 (ø 77,08) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor | 22 | 1797 (ø 81,68) | 2 (ø 0,09) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |




