Miroslav Hubač
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Sokol Pěčice |
| 2022-2023 | FK Dobrovice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Pěčice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 866 (ø 78,72) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,63) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Krchleby - Pěčice | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Pěčice - Roztoky | 0:6 (0:4) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Milovice - Pěčice | 0:1 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 14.09. 17:00 | Bělá - Pěčice | 4:2 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 16:30 | Pěčice - Chvatěruby | 2:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.09. 16:30 | Líbeznice - Pěčice | 2:2 (1:1) | 1 | 91 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 16:00 | Pěčice - Libčice | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.10. 10:15 | S.Boleslav - Pěčice | 3:2 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:00 | Kosořice - Pěčice | 2:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 08.11. 14:00 | Pěčice - Luštěnice | 1:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.03. 15:00 | Roztoky - Pěčice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Pěčice - Milovice | 0:0 (0:0) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.04. 16:30 | Rejšice - Pěčice | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Pěčice - Bělá | 3:2 (2:1) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.04. 17:00 | Chvatěruby - Pěčice | 5:2 (4:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Pěčice - Líbeznice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Pšovka - Pěčice | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Libčice - Pěčice | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 04.04. 16:30 | Kněžmost - Pěčice B | 2:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 11 | 866 (ø 78,72) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,63) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 21 | 1707 (ø 81,28) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 6 (ø 1,50) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 22 | 1827 (ø 83,04) | 6 (ø 0,27) | 11 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 19 | 1291 (ø 67,94) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 1747 (ø 75,95) | 5 (ø 0,21) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 8 | 719 (ø 89,87) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 16 | 1363 (ø 85,18) | 7 (ø 0,43) | 9 (ø 0,56) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 29 | 2530 (ø 87,24) | 14 (ø 0,48) | 11 (ø 0,37) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 2 | 128 (ø 64,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 30 | 2510 (ø 83,66) | 13 (ø 0,43) | 11 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2326 (ø 89,46) | 11 (ø 0,42) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 2 | 81 (ø 40,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 8 (ø 0,30) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 4 | 344 (ø 86,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




