Pavel Breburda
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Sokol Teplýšovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Benešov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1740 (ø 82,85) | 13 (ø 0,61) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Struhařov - Teplýšovice | 2:3 (0:3) | 92 | 92 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Teplýšovice - Kondrac | 1:1 (0:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.09. 14:00 | Miřetice - Teplýšovice | 1:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:30 | Teplýšovice - Ostředek | 3:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Teplýšovice - Křivsoudov | 5:0 (3:0) | 29 | 61 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Přestavlky - Teplýšovice | 2:4 (1:3) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Teplýšovice - Maršovice | 2:1 (1:0) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Divišov - Teplýšovice | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Mezno - Teplýšovice | 2:4 (1:3) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Teplýšovice - Kralovice | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Votice - Teplýšovice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | Teplýšovice - Olbramovice | 2:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Teplýšovice - Struhařov | 1:0 (1:0) | 69 | 69 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.03. 16:00 | Kondrac - Teplýšovice | 4:2 (2:1) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.04. 16:30 | Teplýšovice - Miřetice | 1:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Ostředek - Teplýšovice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 15:30 | Teplýšovice - Trh.Štěpánov | 7:0 (4:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Křivsoudov - Teplýšovice | 2:3 (2:2) | 92 | 92 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 02.05. 17:00 | Teplýšovice - Přestavlky | 3:0 (2:0) | 80 | 80 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.05. 17:00 | Maršovice - Teplýšovice | 2:0 (1:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.05. 17:00 | Teplýšovice - Divišov | 2:1 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Benešov | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 26.04. 17:00 | Teplýšovice B - Krhanice | 0:1 (0:0) | 39 | 51 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Benešov | Okresní přebor | 21 | 1740 (ø 82,85) | 13 (ø 0,61) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 1 | 39 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 22 | 1683 (ø 76,50) | 5 (ø 0,22) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 2 | 174 (ø 87,00) | 6 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 22 | 1847 (ø 83,95) | 11 (ø 0,50) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 1702 (ø 74,00) | 9 (ø 0,39) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 1 | 83 (ø 83,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 16 | 949 (ø 59,31) | 5 (ø 0,31) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 4 | 318 (ø 79,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 9 | 659 (ø 73,22) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 17 | 1081 (ø 63,58) | 4 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 1 | 55 (ø 55,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 15 | 999 (ø 66,60) | 6 (ø 0,40) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 4 | 307 (ø 76,75) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 1469 (ø 63,86) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 6 | 527 (ø 87,83) | 6 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 26 | 1775 (ø 68,26) | 11 (ø 0,42) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 6 | 482 (ø 80,33) | 6 (ø 1,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




