Pavel Knotek
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | FK Milotice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihomoravský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 605 (ø 75,62) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 16:30 | Milotice - Hroznová Lhota | 2:4 (1:2) | 38 | 38 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 07.09. 16:00 | Mutěnice - Milotice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Milotice - Kyjov | 3:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.10. 16:30 | Milotice - Dubňany | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | Rohatec - Milotice | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Slatina - Milotice | 5:0 (3:0) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.10. 14:30 | Milotice - V. Pavlovice | 1:2 (0:0) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Veselí - Milotice | 6:2 (4:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 10:30 | Milotice B - Čejkovice | 5:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 16:00 | Mikulčice B - Milotice B | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:30 | Milotice B - Hodonín | 3:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 14:30 | Milotice B - Čejč | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | D. Bojanovice - Milotice B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:30 | Milotice B - Mikulčice B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | Hodonín - Milotice B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:30 | Milotice B - Archlebov | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.05. 16:30 | Násedlovice - Milotice B | : | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 8 | 605 (ø 75,62) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 7 | 577 (ø 82,42) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 7 | 536 (ø 76,57) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 14 | 1185 (ø 84,64) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 23 | 1991 (ø 86,56) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 8 | 703 (ø 87,87) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 23 | 1985 (ø 86,30) | 0 (ø 0,00) | 9 (ø 0,39) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 21 | 1496 (ø 71,23) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,19) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 17 | 1258 (ø 74,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 25 | 2143 (ø 85,72) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 2 | 134 (ø 67,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




