Martin Pešl
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | Kostice |
| 2022-2023 | V. Bílovice |
| 2021-2022 | Slavoj Podivín |
| 2019-2020 | V. Bílovice |
| 2015-2016 | Slavoj Podivín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | SK Uhřice - Kostice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Kostice - Nesovice | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 15:30 | Bohdalice - Kostice | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Kostice - Svatobořice | 2:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:00 | Vyškov - Kostice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Kostice - Strážnice | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:00 | Ratíškovice B - Kostice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 23 | 2069 (ø 89,95) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 20 | 1800 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 25 | 2135 (ø 85,40) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 12 | 992 (ø 82,66) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 12 | 961 (ø 80,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 4 | 301 (ø 75,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 3 | 181 (ø 60,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 5 | 368 (ø 73,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 5 | 366 (ø 73,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 18 | 1597 (ø 88,72) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor | 22 | 1754 (ø 79,72) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 19 | 1211 (ø 63,73) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 14 | 268 (ø 19,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A | 17 | 1484 (ø 87,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




