Roman Kováč
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Hradec 1946 |
| 2025-2026 | FK Staňkov |
| 2021-2022 | SK Hradec 1946 |
| 2020-2021 | TJ Slavoj Stod |
| 2017-2018 | TJ Sokol Lhota |
| 2017-2018 | TJ Dynamo Bukovec |
| 2015-2016 | TJ Dynamo Bukovec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1020 (ø 85,00) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Dvorec - Hradec | 5:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Hradec - Zdemyslice | 4:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Chotěšov B - Hradec | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Hradec - Chlumčany B | 3:3 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Žinkovy - Hradec | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 13:30 | Klášter - Hradec | 2:2 (0:1) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Hradec - Žákava B | 0:1 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 14:00 | Dobřany B - Hradec | 7:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Hradec - Radkovice | 6:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:00 | Hradec - Lužany | 2:2 (2:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | D. Lukavice - Hradec | 0:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Štěnovice - Hradec | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 13 | 876 (ø 67,38) | 12 (ø 0,92) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 12 | 1006 (ø 83,83) | 6 (ø 0,50) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 2 | 131 (ø 65,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 24 | 2024 (ø 84,33) | 13 (ø 0,54) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 26 | 2238 (ø 86,07) | 22 (ø 0,84) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 18 | 1572 (ø 87,33) | 15 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 26 | 2197 (ø 84,50) | 13 (ø 0,50) | 4 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 11 | 814 (ø 74,00) | 13 (ø 1,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 26 | 2311 (ø 88,88) | 28 (ø 1,07) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 16 | 1151 (ø 71,93) | 14 (ø 0,87) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 8 | 676 (ø 84,50) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 9 (ø 0,69) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 18 | 1601 (ø 88,94) | 15 (ø 0,83) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 227 (ø 32,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 9 | 760 (ø 84,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 21 | 1879 (ø 89,47) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 22 | 1952 (ø 88,72) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |




