Jakub Moravec
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Poříčany |
| 2025-2026 | SK Slaný |
| 2023-2024 | TJ Sokol Libiš |
| 2022-2023 | SK Český Brod |
| 2021-2022 | TJ Sokol Libiš |
| 2021-2022 | Slovan Velvary |
| 2020-2021 | FK Loko Praha |
| 2020-2021 | Slovan Velvary |
| 2019-2020 | FK Loko Praha |
| 2018-2019 | FK Neratovice-Byškovice |
| 2018-2019 | AFK Pečky |
| 2017-2018 | FK Brandýs nad Labem |
| 2015-2016 | FK Neratovice-Byškovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 659 (ø 73,22) | 4 (ø 0,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | B.Poděbrady - Poříčany | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 17:00 | Poříčany - Libiš | 4:0 (2:0) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 10:15 | Kutná Hora - Poříčany | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Poříčany - Dobrovice | 2:1 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Nespeky - Poříčany | 4:1 (2:0) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Poříčany - Vestec | 2:2 (2:1) | 75 | 75 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Poříčany - Doksy | 0:0 (0:0) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Velim - Poříčany | 0:5 (0:4) | 64 | 64 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Tuchlovice - Poříčany | 1:2 (0:1) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 6 | 476 (ø 79,33) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 8 | 661 (ø 82,62) | 6 (ø 0,75) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 20 | 588 (ø 29,40) | 4 (ø 0,20) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 3 | 226 (ø 75,33) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 28 | 2451 (ø 87,53) | 12 (ø 0,42) | 13 (ø 0,46) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 2 | 92 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 29 | 2576 (ø 88,82) | 4 (ø 0,13) | 15 (ø 0,51) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 28 | 1840 (ø 65,71) | 4 (ø 0,14) | 10 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 20 | 1519 (ø 75,95) | 8 (ø 0,40) | 7 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 8 | 117 (ø 14,62) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 4 | 43 (ø 10,75) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 4 | 196 (ø 49,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 2 | 136 (ø 68,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 13 | 737 (ø 56,69) | 7 (ø 0,53) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 15 | 950 (ø 63,33) | 2 (ø 0,13) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 8 | 708 (ø 88,50) | 3 (ø 0,37) | 6 (ø 0,75) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 12 | 629 (ø 52,41) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 11 | 600 (ø 54,54) | 3 (ø 0,27) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 2 | 170 (ø 85,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 25 | 1291 (ø 51,64) | 3 (ø 0,12) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 3 | 165 (ø 55,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 10 | 119 (ø 11,90) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 14 | 1097 (ø 78,35) | 5 (ø 0,35) | 5 (ø 0,35) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |




