Pavel Štěpán
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.3 |
Kariéra
| 2016-2017 | AFC Humpolec |
| 2015-2016 | Humpolec |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 196 (ø 32,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Pacov - AFC B | 2:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 10:15 | AFC B - Světlá | 0:3 (0:3) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 16:30 | Rantířov - AFC B | 1:1 (1:0) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 15:00 | Košetice - AFC B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | AFC B - Telč | 1:3 (0:1) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 15:00 | Lípa - AFC B | 3:2 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.10. 14:30 | Přibyslav - AFC B | 2:5 (1:2) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 10:15 | AFC B - Kostelec | 2:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 10:15 | Pohled - AFC B | 3:0 (1:0) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne |
Divize D
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 22.08. 10:15 | Kuřim - AFC | 1:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.10. 15:00 | Znojmo - AFC | 0:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 14:00 | Tasovice - AFC | 4:2 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 115 (ø 57,50) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 15:00 | AFC C - H. Ves | 14:1 (4:0) | 25 | 65 | 2 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 15:00 | AFC C - Mnich | 4:1 (3:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 15:30 | Hořepník - AFC C | 2:5 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 4 | 178 (ø 44,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize D | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 1 | 25 (ø 25,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 3 | 88 (ø 29,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize D | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 11 | 816 (ø 74,18) | 6 (ø 0,54) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 1 | 12 (ø 12,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 10 | 827 (ø 82,70) | 5 (ø 0,50) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 15 | 1169 (ø 77,93) | 4 (ø 0,26) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 2 | 159 (ø 79,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize D | 1 | 7 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 10 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize D | 2 | 8 (ø 4,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 12 (ø 0,92) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 1 | 14 (ø 14,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 5 | 378 (ø 75,60) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 5 | 60 (ø 12,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 6 | 512 (ø 85,33) | 7 (ø 1,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 18 | 879 (ø 48,83) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 25 | 1643 (ø 65,72) | 9 (ø 0,36) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Krajský přebor | 12 | 576 (ø 48,00) | 4 (ø 0,33) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | III. třída A | 13 | 985 (ø 75,76) | 11 (ø 0,84) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | IV. třída | 17 | 1481 (ø 87,11) | 9 (ø 0,52) | 5 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) |




