Tomáš Kropáček

2026-2027

TJ Sokol Otnice

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Sokol Otnice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 16:30 Slavkov - Otnice 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 16:00 Otnice - Kobeřice 5:1 (4:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 10:00 Bučovice - Otnice 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:00 Otnice - Křenovice 5:0 (4:0) 0 0 0 0 ne
19.09. 15:30 FKD - Otnice 6:2 (3:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:00 Otnice - Brankovice 3:0 (0:0) 90 1 0 0 ano
04.10. 15:00 Rousínov B - Otnice 4:1 (4:1) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:30 Komořany - Otnice 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Otnice - Pačlavice 4:4 (3:2) 0 0 0 0 ne
01.11. 14:00 Křižanovice - Otnice 3:1 (1:1) 0 0 1 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 3 (ø 0,17) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 10 (ø 0,40) 11 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 9 (ø 0,40) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 3 (ø 0,17) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 4 (ø 0,21) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 25 2250 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,12) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 26 2296 (ø 88,30) 2 (ø 0,07) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)