Jakub Karas

2025-2026

FC Olešná

Datum narození(33 let)
PoziceÚtočník
Průměrná známka6.7

Kariéra

2023-2024 FC Olešná
2018-2019 Slavoj Chrášťany
2015-2016 FC Olešná

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Rakovník | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1196 (ø 85,42) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,57) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,14)
22.08. 18:00 Olešná - Oh. Městečko 3:4 (0:2) 46 46 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Roztoky - Olešná 4:0 (1:0) 70 70 0 0 0 ano
20.09. 13:30 Olešná - Pustověty 2:3 (0:1) 90 0 1 1 ano
28.09. 16:30 Janov - Olešná 2:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
04.10. 13:30 Olešná - Žehrovice 2:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
18.10. 13:00 Olešná - Senomaty 1:5 (0:2) 90 0 1 0 ano
26.10. 14:30 Zavidov - Olešná 11:1 (4:1) 90 0 1 0 ano
08.11. 14:00 Jesenice - Olešná 5:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
15.11. 13:30 Olešná - Lišany 2:5 (1:2) 0 0 0 0 ne
21.03. 15:00 Oh. Městečko - Olešná 6:0 (3:0) 0 0 0 0 ne
28.03. 13:00 Olešná - Roztoky 3:8 (1:4) 90 0 1 0 ano
11.04. 13:30 Olešná - Tn Rakovník 1:3 (1:1) 90 0 1 0 ano
25.04. 13:30 Olešná - Janov 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
02.05. 10:00 Žehrovice - Olešná 8:0 (4:0) 90 0 1 0 ano
09.05. 13:30 Olešná - Hředle 2:11 (1:5) 90 0 1 0 ano
16.05. 17:00 Senomaty - Olešná 12:0 (6:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 14 1196 (ø 85,42) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,57) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,14)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 19 1628 (ø 85,68) 0 (ø 0,00) 11 (ø 0,57) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 16 1375 (ø 85,93) 1 (ø 0,06) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 15 1316 (ø 87,73) 1 (ø 0,06) 9 (ø 0,60) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 19 1607 (ø 84,57) 1 (ø 0,05) 9 (ø 0,47) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 7 584 (ø 83,42) 1 (ø 0,14) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 7 612 (ø 87,42) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A 20 1800 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 22 1787 (ø 81,22) 1 (ø 0,04) 9 (ø 0,40) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 23 1785 (ø 77,60) 2 (ø 0,08) 7 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Rakovník | IV. třída 10 831 (ø 83,10) 6 (ø 0,60) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Rakovník | Okresní přebor 12 795 (ø 66,25) 2 (ø 0,16) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)