Patrik Bayer
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FC Boskovice - Letovice |
| 2024-2025 | Skalice n.Svitavou |
| 2023-2024 | FC Boskovice - Letovice |
| 2023-2024 | FC Olešnice |
| 2021-2022 | FC Boskovice - Letovice |
| 2021-2022 | AFK Letovice |
| 2017-2018 | FK Černá Hora |
| 2017-2018 | FC Boskovice - Letovice |
| 2015-2016 | FC Boskovice - Letovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 566 (ø 80,85) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Lelekovice - Boskovice B | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Slovan - Boskovice B | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Boskovice B - Říčany | 7:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Kunštát B - Boskovice B | 6:2 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 15:30 | Boskovice B - Vysočany | 1:4 (1:1) | 70 | 70 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 26.09. 10:30 | Tuřany - Boskovice B | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 13:00 | Boskovice B - Bořitov | 4:0 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 15:00 | Pozořice - Boskovice B | 1:6 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 4 | 340 (ø 85,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,57) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 9 | 728 (ø 80,88) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 20 | 1797 (ø 89,85) | 8 (ø 0,40) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 12 (ø 0,54) | 9 (ø 0,40) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 20 | 1768 (ø 88,40) | 5 (ø 0,25) | 6 (ø 0,30) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 11 | 882 (ø 80,18) | 1 (ø 0,09) | 6 (ø 0,54) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 8 | 708 (ø 88,50) | 1 (ø 0,12) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 4 | 189 (ø 47,25) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 18 | 1522 (ø 84,55) | 4 (ø 0,22) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 1 | 32 (ø 32,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 3 (ø 0,18) | 7 (ø 0,43) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | III. třída sk. A | 20 | 1771 (ø 88,55) | 6 (ø 0,30) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




