Jan Novák
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Újezd P-4 |
| 2015-2016 | SK Újezd P-4 |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 93 (ø 15,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Slaný - Újezd | 3:2 (1:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.08. 17:00 | Újezd - Sokolov | 3:1 (2:1) | 1 | 91 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.03. 10:15 | Újezd - Slaný | 0:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 14.03. 10:15 | Sokolov - Újezd | 1:1 (1:1) | 29 | 61 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 10:15 | Újezd - Březová | 6:1 (3:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 18:00 | K. Vary - Újezd | 2:3 (0:2) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.04. 10:15 | Újezd - Tempo | 2:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.04. 10:15 | Újezd - Štětí | 2:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.04. 10:15 | Újezd - Př.Kopanina | 7:1 (3:0) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.05. 10:15 | Újezd - Psáry | 1:1 (1:0) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne |
Pražský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 948 (ø 72,92) | 3 (ø 0,23) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:30 | Vršovice - Újezd B | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Vinoř - Újezd B | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.08. 18:00 | ČAFC B - Újezd B | 0:0 (0:0) | 37 | 37 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 14:00 | Újezd B - Vysočany | 1:7 (1:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 19:00 | Štěrboholy - Újezd B | 4:0 (1:0) | 34 | 56 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 13.09. 14:00 | Újezd B - Ďáblice | 4:3 (2:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:15 | Xaverov - Újezd B | 2:0 (1:0) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.03. 14:00 | Újezd B - ČAFC B | 1:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.03. 17:00 | Újezd B - Vršovice | 2:4 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.04. 14:00 | Újezd B - Štěrboholy | 2:1 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.04. 10:15 | Ďáblice - Újezd B | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 14:00 | Újezd B - Dubeč | 3:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 14:00 | Újezd B - Xaverov | 2:1 (1:0) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.05. 14:00 | Újezd B - Královice | 2:1 (0:0) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 6 | 93 (ø 15,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 13 | 948 (ø 72,92) | 3 (ø 0,23) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 4 | 80 (ø 20,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 20 | 1514 (ø 75,70) | 12 (ø 0,60) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 3 | 37 (ø 12,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 10 | 822 (ø 82,20) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. B | 23 | 1914 (ø 83,21) | 9 (ø 0,39) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 10 | 135 (ø 13,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. B | 17 | 1408 (ø 82,82) | 8 (ø 0,47) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 8 | 83 (ø 10,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. B | 7 | 555 (ø 79,28) | 6 (ø 0,85) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 6 | 78 (ø 13,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. B | 12 | 951 (ø 79,25) | 6 (ø 0,50) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 8 | 246 (ø 30,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 9 | 673 (ø 74,77) | 5 (ø 0,55) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 24 | 2002 (ø 83,41) | 17 (ø 0,70) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 7 | 595 (ø 85,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 24 | 2133 (ø 88,87) | 11 (ø 0,45) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




