Zdeněk Hudec
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Hoštice-Heroltice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 117 (ø 14,62) | 1 (ø 0,12) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 14:45 | Hoštice - Ždánice | 7:0 (3:0) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne | |||
| 23.08. 16:30 | Velká n. Vel. - Hoštice | 3:2 (1:0) | 26 | 64 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 29.08. 16:30 | Hoštice - SK Uhřice | 1:2 (1:1) | 16 | 74 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 16:00 | Bohdalice - Hoštice | 3:2 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 16:00 | Hoštice - Kostice | 0:1 (0:0) | 8 | 82 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 20.09. 14:00 | Hoštice - Vyškov | 3:0 (2:0) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 15:30 | Ratíškovice B - Hoštice | 1:3 (0:2) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.10. 14:30 | Hoštice - Nesovice | 3:1 (2:0) | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Bukovany - Hoštice | 1:6 (1:3) | 10 | 80 | 1 | 1 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Strážnice - Hoštice | 0:1 (0:1) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Hoštice B - Habrovany | 1:5 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Hoštice B - Nížkovice | 3:2 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 5 | 100 (ø 20,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 25 | 1823 (ø 72,92) | 7 (ø 0,28) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 24 | 1427 (ø 59,45) | 8 (ø 0,33) | 8 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 16 (ø 0,76) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 28 (ø 1,21) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 8 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 6 (ø 0,75) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 5 (ø 1,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 8 (ø 0,72) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 7 (ø 3,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 6 (ø 0,37) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 10 | 332 (ø 33,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 2 | 48 (ø 24,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




