Jiří Večerka

Datum narození(29 let)
Číslo hráče5
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 SK Hanácká Slavia Kroměříž
2024-2025 SFK Elko Holešov
2018-2019 FC Morkovice
2018-2019 Sokol Žalkovice
2016-2017 TJ Sokol Kovalovice
2016-2017 FK Chropyně
2015-2016 Sokol Žalkovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Divize E

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
306 (ø 61,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 16:30 Holešov - Kroměříž B 3:0 (2:0) 46 46 0 0 0 ano
16.08. 16:30 Kroměříž B - Břeclav 0:0 (0:0) 0 0 0 0 ne
21.08. 17:00 Hluk - Kroměříž B 4:1 (1:1) 44 46 0 1 0 ne
30.08. 16:00 Kroměříž B - Kozlovice 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Lanžhot - Kroměříž B 3:2 (3:0) 62 62 0 0 0 ano
27.09. 15:00 Kroměříž B - Všechovice 0:3 (0:1) 64 64 0 0 0 ano
17.10. 14:30 Šternberk - Kroměříž B 2:2 (0:1) 0 90 0 0 0 ne
25.10. 14:00 Kroměříž B - Krumvíř 4:2 (1:1) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize E 4 242 (ø 60,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize E 8 687 (ø 85,87) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize E 17 1343 (ø 79,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 21 1806 (ø 86,00) 1 (ø 0,04) 5 (ø 0,23) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 19 1664 (ø 87,57) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,31) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor 2 171 (ø 85,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 20 1728 (ø 86,40) 8 (ø 0,40) 5 (ø 0,25) 2 (ø 0,10) 6 (ø 0,30)
Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor 2 113 (ø 56,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 9 751 (ø 83,44) 1 (ø 0,11) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22)
Zlínský | 1.B třída sk. C 3 136 (ø 45,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 12 989 (ø 82,41) 1 (ø 0,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 6 444 (ø 74,00) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.A třída sk. B 8 526 (ø 65,75) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Krajský přebor 23 2070 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 11 (ø 0,47) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Krajský přebor 12 482 (ø 40,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Krajský přebor 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Olomoucký | Krajský přebor 5 358 (ø 71,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.A třída sk. B 18 1566 (ø 87,00) 1 (ø 0,05) 8 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)