Lešek Przybyla
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Tatran Hostinné |
| 2017-2018 | TJ Sokol Prosečné |
| 2017-2018 | TJ Lánov |
| 2015-2016 | TJ Sokol Prosečné |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51 (ø 25,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 19.08. 17:30 | Lánov - Hostinné | 1:0 (0:0) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Hostinné - Bohuslavice | 4:2 (1:0) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne |
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 14:00 | Hostinné B - Rtyně B | 7:3 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 14:00 | Hostinné B - Jan. Lázně | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Hostinné B - Kalná B | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Radvanice - Hostinné B | 2:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 13:30 | Hostinné B - Mostek B | 0:7 (0:4) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Strážné - Hostinné B | 3:3 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 11:30 | Kunčice - Hostinné B | 0:3 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.10. 11:00 | Hostinné B - Rudník B | 4:2 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 2 | 51 (ø 25,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B | 12 | 1073 (ø 89,41) | 1 (ø 0,08) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. O postup | 8 | 676 (ø 84,50) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 12 | 901 (ø 75,08) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 8 | 708 (ø 88,50) | 3 (ø 0,37) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 11 | 969 (ø 88,09) | 3 (ø 0,27) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | IV. třída | 21 | 1798 (ø 85,61) | 8 (ø 0,38) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B | 16 | 1393 (ø 87,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B | 18 | 1620 (ø 90,00) | 3 (ø 0,16) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |




