Marek Žandovský
2026-2027
| Datum narození | (33 let) |
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FC Kyjov 1919 |
| 2019-2020 | FC VRACOV |
| 2015-2016 | TJ Osvětimany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1040 (ø 80,00) | 2 (ø 0,15) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:15 | Kyjov - Židlochovice | 3:2 (1:0) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 16:30 | V. Pavlovice - Kyjov | 1:2 (0:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 10:15 | Kyjov - Start B | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Kyjov - Lysovice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Šardice - Kyjov | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | Kyjov - Vnorovy | 1:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Milotice - Kyjov | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Kyjov - Hroznová Lhota | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Dambořice - Kyjov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:15 | Kyjov - Vojkovice | 3:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Mutěnice - Kyjov | 5:2 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Veselí - Kyjov | 5:1 (4:1) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 08.11. 10:15 | Kyjov - Dubňany | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Čejč - Kyjov B | 3:3 (0:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 6 | 454 (ø 75,66) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 24 | 2070 (ø 86,25) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. B | 26 | 2129 (ø 81,88) | 3 (ø 0,11) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 23 | 1874 (ø 81,47) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. C | 20 | 1685 (ø 84,25) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 6 (ø 6,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 10 (ø 0,76) | 7 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 6 (ø 3,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 6 (ø 3,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. B | 12 | 725 (ø 60,41) | 3 (ø 0,25) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. B | 19 | 1112 (ø 58,52) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. B | 22 | 1808 (ø 82,18) | 5 (ø 0,22) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. B | 16 | 1139 (ø 71,18) | 2 (ø 0,12) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




