Milan Popelka
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol Štítary |
| 2021-2022 | Mor. Bránice |
| 2016-2017 | Starý Petřín |
| 2015-2016 | TJ Sokol Blížkovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Štítary - Blížkovice | 2:7 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Přímětice B - Štítary | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 26.09. 14:00 | Chvalovice - Štítary | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Štítary - Micmanice | 5:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Mramotice - Štítary | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 5 (ø 0,55) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B | 24 | 2037 (ø 84,87) | 4 (ø 0,16) | 8 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 10 | 873 (ø 87,30) | 4 (ø 0,40) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 24 | 2072 (ø 86,33) | 5 (ø 0,20) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 26 | 2259 (ø 86,88) | 8 (ø 0,30) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 25 | 2157 (ø 86,28) | 14 (ø 0,56) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 26 | 2018 (ø 77,61) | 6 (ø 0,23) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 5 | 395 (ø 79,00) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




