Petr Kaše

Datum narození(39 let)
PoziceÚtočník
Průměrná známka7.6

Kariéra

2025-2026 FC Velešín
2025-2026 TJ Slovan Černý Dub
2022-2023 TJ Slovan Černý Dub
2020-2021 TJ Mokré
2018-2019 SK Úsilné
2014-2015 TJ Sokol Lipí

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Č.Dub - N.Ves 2:2 (1:0) 90 0 1 0 ano
21.08. 18:00 Jankov - Č.Dub 8:2 (7:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Č.Dub - Kaplice B 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 13:30 Mokré - Č.Dub 3:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Č.Dub - Frymburk 4:1 (2:0) 90 0 1 1 ano
19.09. 16:30 Zdíkov - Č.Dub 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Č.Dub - K.Újezd 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 11:00 Prachatice B - Č.Dub 0:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
11.10. 16:00 Vitějovice - Č.Dub 3:6 (3:5) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. A 22 1843 (ø 83,77) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 26 2314 (ø 89,00) 1 (ø 0,03) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 2 (ø 0,10) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 4 (ø 0,33) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 2 (ø 0,11) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 12 (ø 0,63) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 6 (ø 0,31) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 14 1136 (ø 81,14) 5 (ø 0,35) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)