Tomáš Kolařík

2026-2027

SK Třebsko

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Třebsko

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Příbram | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)
22.08. 10:15 Rosovice - Třebsko 2:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Třebsko - Obecnice 5:1 (2:1) 90 1 0 0 ano
05.09. 17:00 Sparta Věšín - Třebsko 3:1 (1:1) 90 1 0 0 ano
20.09. 16:30 D. Dušníky B - Třebsko 8:1 (2:1) 0 0 0 0 ne
27.09. 16:30 Třebsko - N.Ves 3:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Pičín - Třebsko 1:4 (0:3) 90 1 0 1 ano
24.10. 14:30 SK Pečice - Třebsko 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Třebsko - Obory 1:6 (0:3) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 8 (ø 0,72) 7 (ø 0,63) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 8 301 (ø 37,62) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 15 897 (ø 59,80) 4 (ø 0,26) 6 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 3 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 16 1063 (ø 66,43) 1 (ø 0,06) 5 (ø 0,31) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 21 1810 (ø 86,19) 8 (ø 0,38) 7 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 6 374 (ø 62,33) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 6 103 (ø 17,16) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | Okresní přebor 21 1463 (ø 69,66) 6 (ø 0,28) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 25 1907 (ø 76,28) 13 (ø 0,52) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 7 (ø 0,77) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 9 764 (ø 84,88) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Příbram | III. třída sk. A 7 577 (ø 82,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)