Marek Hladký

2026-2027

TJ Sokol Bohdalice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2017-2018 TJ Sokol Bohdalice
2015-2016 MFK Vyškov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 16:30 Bohdalice - Velká n. Vel. 7:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:30 SK Uhřice - Bohdalice 0:4 (0:2) 90 0 1 0 ano
29.08. 15:30 Bohdalice - Kostice 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
05.09. 16:00 Bohdalice - Hoštice 3:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 10:00 Vyškov - Bohdalice 1:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
19.09. 15:30 Bohdalice - Ratíškovice B 4:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Tvrdonice - Bohdalice 3:4 (3:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Nesovice - Bohdalice 1:4 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. C 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 24 2160 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 21 1860 (ø 88,57) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 23 2006 (ø 87,21) 4 (ø 0,17) 7 (ø 0,30) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 19 1688 (ø 88,84) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,21) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 3 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 25 2190 (ø 87,60) 2 (ø 0,08) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 5 (ø 0,83) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 10 891 (ø 89,10) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 26 2340 (ø 90,00) 6 (ø 0,23) 2 (ø 0,07) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
MSFL 0 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 26 2069 (ø 79,57) 1 (ø 0,03) 6 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 5 419 (ø 83,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)