Martin Bauer
2026-2027
| Datum narození | (31 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Hunčice |
| 2023-2024 | TJ Dobřany |
| 2015-2016 | TJ Sokol Lenešice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Hunčice - Dobříč | 3:1 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 15:00 | Pňovany - Hunčice | 2:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Hunčice - Kožlany | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Kunějovice - Hunčice | 5:2 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Hunčice - Přehýšov | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Úlice - Hunčice | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Hunčice - Nýřany B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Hadačka - Hunčice | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Hunčice - Líně B | 4:1 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Kralovice B - Hunčice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 23 | 1282 (ø 55,73) | 11 (ø 0,47) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 14 | 624 (ø 44,57) | 18 (ø 1,28) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 14 | 683 (ø 48,78) | 13 (ø 0,92) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 14 | 1081 (ø 77,21) | 8 (ø 0,57) | 6 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 15 | 969 (ø 64,60) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 6 | 479 (ø 79,83) | 1 (ø 0,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 4 (ø 0,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | IV. třída nadstavba sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.B třída sk. C | 2 | 25 (ø 12,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 15 | 1229 (ø 81,93) | 4 (ø 0,26) | 3 (ø 0,20) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 7 (ø 0,36) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 12 | 980 (ø 81,66) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 12 | 992 (ø 82,66) | 3 (ø 0,25) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 23 | 1927 (ø 83,78) | 3 (ø 0,13) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




